Promocje Pojazdów

Lokalizacja miejsca i ukształtowanie terenu, a także dostępna infrastruktura stwarzają wymarzone warunki dla testowania i prezentowania potencjalnym klientom możliwości wszelkiej maści pojazdów, nie tylko terenowych. Dlatego też dealerzy z upodobaniem wykorzystują to miejsce dla przedstawiania swej oferty.

Spotkania z ciekawymi osobami

Kolibki Adventure Park skupia pasjonatów wszelkiej maści, którzy chętnie dzielą się wrażeniami i doświadczeniami ze swych poczynań. Dlatego też na terenie parku mają miejsce, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, spotkania z ciekawymi ludźmi: podróżnikami, zwycięzcami rajdów i zdobywcami rekordów.

Imprezy tematyczne

Ferie, Walentynki, Mikołajki, Powitanie Wiosny, itp. Wraz z pojawiającymi się w kalendarzy szczególnymi okazjami opracowujemy i przeprowadzamy programy związane tematycznie z tymi szczególnymi dniami. Jednocześnie czekamy na ciekawe pomysły na imprezy tematyczne, a każdy wykorzystany pomysł zostanie nagrodzony.

 

panna_1

wqqpan

Wieczór panieński w Adventure Park

SCENARIUSZ

Panna młoda zostaje ubrana w białą suknię ślubną, musi w niej pokonać wszystkie przygotowane atrakcje.  Wcześniej prosimy organizatorów o przesłanie zdjęcia przyszłego małżonka.

Do kieszonki przyszytej na biuście wkładamy jajko z naklejonym zdjęciem i wprowadzamy ideologię (ponieważ z mężczyzną trzeba obchodzić się jak z  jajkiem Panna młoda musi wykonać przygotowane dla niej zadania i pokonać wszystkie przeszkody, tak aby go nie stłuc). Jeden z naszych instruktorów zawozi przyszłą panna młodą quadem na Tor Komandosa, gdzie czeka ją test na celność i sprawność  przy pokonaniu toru.

Następnym wyzwaniem są atrakcje wysokościowe: park linowy, skok adrenaliny (skok wahadłowy z wysokości 20 m) oraz zjazdy na tyrolkach. Po zrealizowaniu wszystkich atrakcji grupa udaje się na grilla/ ognisko.

 

Miejsce ogniskowe rezerwujemy na max 3 h od zakończenia wykonywania atrakcji. Jeśli chcecie zostać dłużej należy dopłacić 150 zł.

 

ATRAKCJE:

 • przejażdżka quadem dla Panny Młodej
 • tor komandosa dla Panny Młodej
 • park linowy
 • skok adrenaliny
 • zjazdy na tyrolce

 

Koszt programu na osobę wynosi 100 zł. Grupa minimum 6 osób.

 

Wieczór kawalerski w Adventure Park

SCENARIUSZ I

Pan młody zostaje ubrany w garnitur zorganizowany przez nas.

Wcześniej prosimy organizatorów o przesłanie zdjęcia przyszłej żony. Do kieszonki garnituru wkładamy jajko z naklejonym zdjęciem i wprowadzamy ideologię (ponieważ z kobietą trzeba obchodzić się jak z jajkiem Pan młody musi wykonać przygotowane dla niego zadania i pokonać wszystkie przeszkody, tak aby go nie stłuc). Grupa zaczyna wieczór od jazd na quadach ok 20 min, później przechodzi na pole paintballowe (200 kulek/os) i tam dzielimy się na dwie drużyny.

 

Waszym zadaniem jest zdobycie flagi ze zdjęciem panny młodej, która

umieszczona jest w centralnym miejscu pola. Później możecie skorzystać z naszych miejsc piknikowych i zrobić ognisko/ grilla.  Dodatkowo dla Pana Młodego proponujemy dawkę adrenaliny w postaci tyrolek lub skoku adrenaliny.

 

Miejsce ogniskowe rezerwujemy na max 3 h od zakończenia wykonywania atrakcji. Jeśli chcecie zostać dłużej należy dopłacić 150 zł.

 

 

ATRAKCJE:

 • quad 20 min. z wyprawą w teren
 • gra paintball 200 kulek / osoba
 • tyrolka lub skok adrenaliny dla Pana Młodego

 

 

 

Koszt programu na osobę wynosi 120 zł. Grupa minimum 6 osób.

 

SCENARIUSZ II

Podobnie jak w pierwszym scenariuszu Pan młody zostaje przebrany i dostaje jajko ze zdjęciem przyszłej małżonki, które wkłada do kieszonki garnituru.

Zabawa polega na szukaniu wskazówek, które doprowadzą  go do „panny młodej”.

 

Pierwszą wskazówkę musi wywalczyć wraz z drużyną w bitwie paintballowej (200 kulek/os). Później wszyscy zostają zaprowadzeni na park linowy, po jego przejściu pan młody otrzymuje kolejne polecenie – skok adrenaliny, aby zdobyć kolejną musi skoczyć. Następna wskazówka prowadzi go do tyrolek, na których musi zjechać, na końcu jest instrukcja jak dojść do bunkra, w którym ukryta jest „panna młoda” (kukła przebrana w białą suknię).

 

Miejsce ogniskowe rezerwujemy do godziny 21:00. Jeśli chcecie zostać dłużej należy dopłacić 150 zł.

 

ATRAKCJE:

 

 

 • gra paintball 200 kulek / osoba
 • park linowy i tyrolka
 • skok adrenaliny dla Pana Młodego

Koszt:

 • 140 zł / osoba (grupa powyżej 10 osób)
 • 150 zł / osoba (grupa 6-10 osób)

Ważne:

 • Miejsca wynajęte jest  w cenie do godziny 21:00 , jeśli chcecie zostać dłużej należy dopłacić 150 zł.
 • Zadania wykonuje cała grupa, której od rozpoczęcia atrakcji towarzyszy instruktor/ka czuwający nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą.
 • Grupy minimum 6-osobowe.