• Osoby indywidualne,
  rodziny i grupy

  zapraszamy do skorzystania z naszej oferty atrakcji na świeżym powietrzu.
  Czynne codziennie od 09.00 do 19.00

 • Urodzinki w AP

  Sprawmy wspólnymi siłami by na długo zapadły one w pamięci Waszych pociech…

  Sprawdź szczegóły

Adventure Park Gdynia Kolibki:  81-553,  Gdynia, ul. Bernadowska 1,  tel. 58 380 75 00,  tel. kom. 600 263 500,  e-mail: biuro@adventurepark.pl

Odwiedź również:

Bieg morskiego komandosa w Trójmieście
Atrakcje - Biegun

Adventure Park Gdynia Kolibki

Niezapomniane atrakcje w Trójmieście

Niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. Stworzone przez pasjonatów mocnych wrażeń, ludzi kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Nie bojących się ciekawych nowych wyzwań i przygód. Specjalnie dla Was na dawnym torze motocrossowym wśród pięknego lasu z widokiem na Zatokę Gdańską zostały przygotowane niezliczone atrakcje.

Adventure Park jest miejscem gdzie każdy znajdzie przygodę dla siebie.  Rozległy teren,  profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych aktywności i sportów daje duży wybór atrakcji.  Szeroka oferta pozwala na realizację zarówno małych jak i dużych imprez firmowych, pikników rodzinnych jak i imprez indywidualnych. 

Dla każdego coś ciekawego

Nie zwlekaj, zamów Voucher z przygodą!!!!

Adventure Park Gdynia Kolibki

Aktualności

Podsumowanie Ferii Terenowych 2019

Tegoroczne ferie terenowe w Adventure Parku dobiegły końca. Prawie 40 śmiałków spędziło z nimi kilka wspaniałych, tematycznych dni! Rozpoczęliśmy intensywną integracją – w końcu trzeba się dobrze poznać! Dodatkowo aura bardziej wiosenna niż zimowa dodawała kolejnych pozytywnych emocji.
13 marca 2019/Autor Zbyszek Marynowicz

Podsumowanie I MP OCR

I Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - prawdziwe święto polskiego OCR przeszły do historii.
W weekend 8-9 września w Gdyni wybrano Mistrza i Mistrzynię Polski Biegów Przeszkodowych na dystansach standard – 15 km oraz short - 5 km. Areną zmagań biegaczy był teren Adventure Park Kolibki.
18 września 2018/Autor Zbyszek Marynowicz

Przygodowe Ferie w siodle

Ubiegłe dwa tygodnie upłynęły nam pod znakiem przygodowych ferii w siodle. Cudowna pogoda i dobry humor towarzyszyły nam przez cały czas...
14 lutego 2018/Autor Zbyszek Marynowicz

Biegun – Błotna Masakra

Rozpocznij sezon biegów z przeszkodami już w marcu w Gdyni! Kolibki Adventure Park Gdynia zapraszają na największą OCRową imprezę w północnej Polsce BIEGUN: BŁOTNA MASAKRA!
5 stycznia 2018/Autor Magda

Ferie na koniu 2018

Ferie na Koniu 2018 to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika koni. Uczestników czeka codzienna dawka zajęć z końmi, jak i atrakcji na terenie Adventure Parku.
27 grudnia 2017/Autor Zbyszek Marynowicz

Terenowe Ferie 2018

Jeżeli chcesz żeby Twoje dziecko spędziło czas ferii w niecodzienny, kreatywny i bardzo aktywny sposób –zapraszamy na Terenowe Ferie! To propozycja dla wszystkich dzieci które nie mogą usiedzieć w jednym miejscu i tych które są otwarte na nowe doświadczenia.
27 grudnia 2017/Autor Zbyszek Marynowicz

Biegun – Recenzja Uczestniki

To był dla mnie najważniejszy bieg w tym roku.Decyzja że uzyska taki status padła jakiś czas temu, w momencie, gdy podjęłam decyzję, że rok 2018 będzie ROKIEM OCR!
27 listopada 2017/Autor Magda

Biegun – Strzał z liścia

Za nami trzecia w tym roku edycja Bieguna. 18 listopada ruszył 'Strzał z liścia' bo pod takim hasłem wystartowali uczestnicy. Wyjątkowa formuła biegu przyciągnęła około 500 zawodników!
20 listopada 2017/Autor Magda

Wrak Race edycja 17

To już siedemnasty raz, kiedy amatorzy motoryzacji będą mogli zmierzyć swoje siły w walce o miejsce na podium.
Wszystkich, którzy chcieliby wystartować swoim wrakiem zapraszamy do zapisania się na naszej stronie.
16 października 2017/Autor Zbyszek Marynowicz

XXII MTB Gdynia Maraton

27 sierpnia 2017/Autor Zbyszek Marynowicz