Wrak Race edycja 7 – relacja

wr7_f1

 

Za nami kolejna, 7 edycja Wrak Race.

Wrzące chłodnice, odpadające koła i błotniki to tylko przedsmak tego co działo się podczas 7 już edycji widowiskowego wydarzenia WRAK RACE 7, które odbyło się 20 -21 lipca 2013 roku.

Warkot, a momentami ryk kilkudziesięciu silników startujących w siódmej edycji Wrak race. Blisko 50 zawodników zgłosiło się do szalonego rajdu zdezelowanych pojazdów, w które tchnięto życie!

 

Pierwszy dzień zawodnicy poświęcili na stylizacje pojazdów. Okazuje się, że fantazja nie ma granic , i tak oglądać mogliśmy auta – czołg, polanę pełna trawy z leżakiem na dachu, siarowóz na czele z Myszką Miki, samochód cały oklejony gazetami. To tylko niektóre z cudownych pojazdów, które stanęły na linii startu. rozegranych zostało 9 – 15 minutowych biegów. Celem było pokonanie jak największej ilości kółek przygotowanej mocno terenowej trasy. Trzask blach, rozbijane szyby i światła, fontanny piasku spod kół, a nawet spod samych felg, bo sporo pojazdów kończyło bez opon. Bardzo kontaktowa i dynamiczna rywalizacja pozwoliła wyłonić z każdej z trzech grup finalistów.

Zobacz pełną relację z imprezy i tabele wyników