adventure park
Strzelnica pneumatyczna
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 8 zadaszonych profesjonalnych stanowisk umożliwiających strzelanie w pozycji stojącej i leżącej. Posiadamy różne rodzaje broni: pistolety, wiatrówki, wiatrówki z lunetą dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Strzelnica pneumatyczna w Adventure Park to doskonałe miejsce do nauki jak i doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich.
Osada Indian
Organizujemy urodziny, zajęcia i animacje dla dzieci i młodzieży, a wszystko w prawdziwych namiotach tipi. Tutaj dzieci i młodzież własnoręcznie zbudują totem, wezmą udział w indiańskich ceremoniach dzięki czemu poczują się jak prawdziwi Apacze.
Tor Mini Quady
Specjalnie przygotowany, bezpieczny tor do jazdy quadami przez najmłodszych i tych trochę większych. Posiadamy quady marki Suzuki, Yamaha i Polaris. U nas każdy pod okiem wyszkolonej kadry może spróbować swoich sił!
Tyrolka
Przejazd tzw. kolejką amerykańską, czyli systemie ukośnie rozpiętych, stalowych lin. Uczestnik zjazdu wyposażony w odpowiednią uprząż alpinistyczną, pokonuje prawie półkilometrową trasę zjazdu, podzieloną na cztery odcinki. Wrażenie lotu oraz piękne widoki na pewno będą niesamowitym przeżyciem.
Park Linowy Samuraj
nadziemna trasa składająca się mostów linowych, drabin, siatek, drewnianych podestów zamocowanych na koronach drzew na wysokości od około 10 do 20 metrów. Uczestnicy po uprzednim przeszkoleniu, zostają wyposażeni w bezpieczny, atestowany sprzęt wspinaczkowy. Pod okiem instruktora przełamują swoje ograniczenia i opory, doświadczając przy tym pozytywnych emocji.
Skok Adrenaliny
czyli swoista próba odwagi. Skok wahadłowy z drewnianego podestu, zamocowanego ok. 20 metrów nad ziemią, w koronie potężnej sosny. Dynamiczne liny amortyzują skaczącego i łagodzą zjazd. Dawka pozytywnej energii na cały dzień gwarantowana!
Mini Park Linowy
zabawy na linach rozwieszonych na niewielkiej wysokości ponad ziemią składający się z szeregu przeszkód, który zapewni nie lada emocji małym pociechom.
Średni park linowy
pierwsze poważne doświadczenia wysokościowe, z prawdziwymi uprzężami, karabinkami pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Tor linowy zbudowany jest na drzewach 3 – 5 metrów ponad ziemią. Jego fantazyjne przeszkody dostarczą emocji każdemu nawet najbardziej odważnemu dziecku.
Tor quady
Teren na którym bazujemy jest pozostałością po torze motocrossowym, więc idealnie nadaje się do quadowego szaleństwa. Liczne zjazdy, podjazdy, muldy i przeszkody zaspokoją nawet najbardziej wymagających jeźdźców. Do dyspozycji naszych gości mamy najlepszy sprzęt przeprawowy w postaci guadów marki Yamaha Briun, model z napędem 4x4 o pojemności 350 cm 3.
Pole paintball
Przeszkody w postaci beczek, ścianek, wraków samochodów oraz bunkier z czasów II wojny światowej, tworzą prawdziwe pole bitwy. Uczestnicy wyposażeni w karabinki, maski i amunicję ruszają do wypełnienia misji. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych scenariuszy.
Tor Komandosa
Zadanie znane ze szkoleń oddziałów specjalnych. Wyposażony w plecak oraz marker paintballowy zawodnik ma za zadanie pokonać kilkusetmetrowy tor terenowy, wykonując jednocześnie próby strzeleckie do oznaczonych obiektów. Każdy z zawodników ma pokonać tor w jak najkrótszym czasie przy jednocześnie najwyższej skuteczności, celności.
Baza Off Road
przejażdżki. Propozycja dla fanów motoryzacji i nie tylko. Oferta zawiera przejażdżkę samochodem terenowym. Specjalnie przygotowany tor obfituje w pionowe podjazdy i zjazdy, trawersy, wąwozy oraz błotniste i kamieniste wąskie trasy leśne. W aucie mogą przebywać 3 osoby + nasz instruktor.
Strzelnica – łuki
Posiadamy 3 stanowiska łucznicze przygotowane tak aby każdy mógł spróbować swoich sił. Adventure Park jest miejsce przyjaznym rodzinie dlatego u nas i mały i duży może kontynuować lub rozpocząć swoją przygodę łuczniczą.
Dmuchane zamki
tutaj proponujemy najmłodszym szaleństwo na dmuchanych zjeżdżalniach, zamkach do skakania. W kontrolowanych, bezpiecznych warunkach dzieci mogą szaleć do woli.
Plac zabaw
huśtawki, piaskownice wyposażone w sprzęt do robienia przeróżnych budowli z piasku, a wszystko ogrodzone kolorowym płotkiem to idealne miejsce na przystanek podczas spaceru po naszym pięknym lesie.
Ściana Wspinaczkowa
Posiadamy 5 ścianek wspinaczkowych o różnych stopniach trudności i różnych wysokościach od 7 – 15 metrów. Taka różnorodność pozwala na korzystanie z tej atrakcji zarówno przez dzieci jak i przez osoby, które przygodę ze wspinaczką kontynuują w Adventure Parku.
Szlak urwisa
tor przeszkód dla dzieci składający się ze specjalnie przygotowanych elementów od mysiej dziury po wielki stół z krzesłami. Szlak urwisa stanowi wspaniały wstęp do leśnej wycieczki zarówno pod okiem instruktorów jak i pod opieką rodziców.
Palenisko
Idealnym pomysłem na zakończenie dnia w Adventure Parku jest ognisko. Oferujemy własne odpowiednio pocięte drewno jak i specjalne kije do pieczenia kiełbasek.
Grill
w Adventure Parku po spędzonym czasie na atrakcje możliwa jest chwila relaksu. Grill w centralnie usytuowanym miejscu daje możliwość biesiadowania i jednoczesnego obserwowania atrakcji w parku. Grill jest wspaniałym pomysłem na zakończenie różnego rodzaju imprez.
Leśny Zakątek
miejsce biesiadne ze stołem i krzesłami. Teren umożliwia rozpalenie ogniska a położenie na uboczu daje poczucie dyskrecji i pozwala na odpoczynek.
Domki na drzewach
jest to szlak chatek zawieszonych w konarach drzew. Wysokość waha się od 5 do 17 m. Każdy z nich zamieszkuje inna, bajkowa postać. Miedzy innymi krasnoludki, Jak i Małgosia czy straszna Czarownica. Szlak mierzy 75 metrów i kończy się bajeczną zjeżdżalnią.
Dolina Koni
Zapraszamy wszystkich miłośników koni do Adventure Parku. Nasi nowi mieszkańcy w pełni się już u nas zaklimatyzowały. Oferujemy naukę jazdy konnej i przejażdżki. Dodatkową atrakcją jest Lekcja Profesora Fraczka. Fraczek to 15 letni hucuł. Przez wiele lat swego końskiego życia niejedno widział i niejednego doświadczył. Konie to gatunek, który ma już 60 mln lat historii. Przybywajcie i sami zobaczcie czego konie mogą was nauczyć !
Wiata Paintball
zadaszone miejsce biesiadne przystosowane do organizacji małych i średnich imprez firmowych, spotkań biznesowych czy też zwykłego wypoczynku z rodziną.
Wiata Główna
centralne miejsce w Adventure Parku. Tu znajduje się recepcja / kasa. Wiata posiada duży tara z ławostołami i parasolami. Miejsce to jest ogólnie dostępne i idealne do odpoczynku po emocjonującym dniu w Adventure Parku zarówno latem jak i zimą. Kominek zimą ogrzewa i tworzy wyjątkowy klimat.
Tor Superenduro
specjalnie przygotowany tor motocrossowy. Zawodowi kierowcy okrzyknęli go torem dającym dużo satysfakcji z jazdy. Przeznaczony do realizacji zawodów oraz szkoleń. Nie jest ogólnodostępny.
kontakt www.enduroes.pl
Wielka ściana
najwyższa ścianka wspinaczkowa Adventure Parku. 15 metrowa trasa mocno urozmaicona, zakończona pochylnią przysporzy emocji nawet najbardziej wymagającemu klientowi.
Podchody przygody
Poszukiwanie skarbu, leśna ekspedycja czy gra terenowa, w ofercie posiadamy liczne propozycje zorganizowanej zabawy dla dzieci i dorosłych a każda z nich rozpoczyna się w tajemniczym tunelu, który przenosi nas na ścieżkę przygód.
Tor do jazdy konnej
specjalnie przygotowany, który pozwoli na doskonalenie swoich umiejętności jeździeckich jaki i spełni zadanie jako tor do stawiania pierwszych kroków na koniu.
Przygotowaliśmy atrakcje, których każdy może spróbować - emocje, adrenalina, przygoda, wszystko pod okiem fachowców i z użyciem najwyższej klasy bezpiecznego sprzętu. Wybierz teraz przygodę jakiej chcesz doświadczyć, my zajmiemy się resztą :)