Biegun – Strzał z liścia

data wydarzenia: 18 listopad 2017

Za nami trzecia w tym roku edycja Bieguna. 18 listopada ruszył 'Strzał z liścia’ bo pod takim hasłem wystartowali uczestnicy.

Wyjątkowa formuła biegu przyciągnęła około 500 zawodników! 

Cała impreza podzielona była na kilka fal : elite, starty indywidualne,sztafeta firm i bieg rodzin. Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciągnęła śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Zawodnicy mieli okazje pokonać pętle o długości ok. 5,5km jeden, dwa lub trzy raz.

Cała impreza zaczęła się o godzinie 8 falą Elite. Uczestnicy tej kategorii mieli przed sobą największe wyzwanie, musieli pokonać wszystkie przeszkody dwukrotnie! Na podium stanęli najlepsi : pierwsze miejsce Danielkiewicz Tomasz z XRUNNERS ,miejsce 2 Biernacki Rafał również z  XRUNNERS i Farkowski Konrad z  KONIUCHY OCR.

O godzinie 10 ruszyły starty indywidualne w których mieliśmy okazję oglądać wiele grup biegowych takich jak Koniuchy OCR, BigYellowFoot Adventure Team, xRunners, Husaria Race Team, MTB – Małe Trójmiasto Biega, Padł Na Ryj Team …i wielu innych! W tej edycji wystartowała również młodzież z MROWISKA wraz ze swoimi opiekunami oraz ekipa z Metamorfoz (Zdrowie Wibracje).

Jednak jak w poprzednich edycjach wielkim zainteresowaniem cieszył się Bieg całych rodzin który wystartował o godzinie 14. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami nie mieli łatwiej czekała ich ta sama trasa i nie mniejsza ilość przeszkód. Determinacja  i miłość do błota po raz kolejny nas zaskoczyła.

Zaangażowanie wszystkich uczestników i wola walki były niesamowite. Wyzwanie było naprawdę duże- samo ukształtowanie terenu jest nie łatwe a dodatkowo na całej trasie było aż 45 przeszkód! Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy do startu w następnych edycjach !