BigYellowFoot Kolibki Adventure Camp

Kolibki Adventure Park oraz BigYellowFoot organizuje 6 marca pierwszą edycję wszechstronnego, otwartego dnia treningowego. Jest to spotkanie pasjonatów aktywności wszelkiego rodzaju 54połączone ze wspólnymi treningami, wymianą doświadczeń, sposobów treningu oraz żywienia.

Szereg prezentacji zarówno sprzętu treningowego jak i prezentacji trenerów personalnych oraz autorytetów poszczególnych dyscyplin sportowych w jednym miejscu i czasie, połączone z dietetycznym poczęstunkiem. Na zakończenie wspólne morsowanie, biesiada z ogniskiem na świeżym powietrzu stworzy niewątpliwie niepowtarzalną atmosferę i co najważniejsze – być może stworzy fundament do podjęcia aktywności i rozpoczęcia treningów.

Uczestnictwo w BigYellowFoot Adventure Camp JEST BEZPŁATNE, a swój udział potwierdziły liczne grupy treningowe nie tylko z Trójmiasta!

HARMONOGRAM DNIA:
11.00 – 11.10 – Oficjalne rozpoczęcie
BIGYELLOWFOOT ADVENTURE CAMP

11.10 – 11.55
Centrum Joga Pilates – Beata Oganowska
Pilates dla kręgosłupa to trening mający na celu stworzenie równowagi mięśniowej w ciele. Pilates wpływa nie tylko na wygląd i postawę ciała, ale również uczy prawidłowych nawyków ruchowych poprzez wzmacnianie mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy – które stabilizują i odciążają kręgosłup. To znakomite uzupełnienie treningu sportowego, ale również profilaktyka dla osób odczuwających dolegliwości kręgosłupa.

12.00 – 12.55
Karolina Szymońska Trener Personalny
Trening będzie miał charakter wzmacniająco – wydolnościowy, opierający się na ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała. Poziom zajęć będzie dostosowany zarówno do osób początkujących, zaczynających co dopiero swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak również wywoła wybuch endorfin u starych wyjadaczy. Popracujemy nad techniką, a ilość powtórzeń które wykonasz będzie zależne od Twoich możliwości.

13.00 – 13.45
Tri Ladies & Plan Bee
Nawiązanie do treningów przygotowujących do startu w zawodach triathlonowych. Specyfika przygotowań do tych jednych z najtrudniejszych zawodów sportowych to domena tych Pań.

13.50 – 14.40
Trening do ekstremalnych biegów z przeszkodami
Bieg Morskiego Komandosa & BIEGUN

Biegi z przeszkodami są coraz popularniejszą formą aktywności. Świadczy o tym coraz większa ilość organizowanych w naszym kraju imprez o takim charakterze.
Podczas tego panelu treningowego połączonego z warsztatami z zakresu techniki pokonywania przeszkód,
będzie można nie tylko sprawdzić swoją formę ale i dla początkujących – spróbować swoich sił pod okiem
instruktorów bez presji zawodów!

14.40 – 15.20
Plan Bee – Anna Kuryłek
Morsowanie nie tylko dla zaawansowanych!

15.30
Catering Rukola
Prezentacja dotycząca diety spersonalizowanej i ułożonej pod konkretne osoby i dyscypliny – połączona z ciepłym posiłkiem dla każdego

Serdecznie zapraszamy!

 

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA:

fotorelacja z treningu