Gdyński Rodzinny Turniej Przygodowy

10 lipca – 10 sierpnia 2013

  grdl

Drodzy Gdynianie

 

Witamy w Adventure Park Gdynia Kolibki i gratulujemy zwycięstwa!

To nie pomyłka już dziś stanęliście na najniższym stopniu podium, ponieważ zdecydowaliście się aktywnie spędzić wolny czas ze swoją rodzinką. O pierwsze najwyżej usadowione miejsce musicie powalczyć.

 

Od tytułu Najaktywniejszej Gdyńskiej Rodziny tej wiosny dzieli Was kilka zadań przygotowanych przez instruktorów Adventure Parku. Nie traćcie czasu – do rywalizacji stanęło już kilkanaście rodzin.  Bądźcie odważni, sprytni, szybcy, zwinni i pamiętajcie o bezpieczeństwie i zasadach fair-play, które powinny towarzyszyć zawsze i wszędzie.

PLAN GRY:

 

  • Aktywnie spędzony czas to forma marszu, gdzie poznacie różne niespotykane dotąd zadania.
  • Podsumowaniem i sprawdzeniem rodzinnych zabaw będzie wykonanie jednej z wcześniej poznanych w trakcie marszu zabawy.
  • Po zaliczeniu części marszu na orientacje będziecie mieli też do wykonania kilku zadań stacjonarnych z oferty naszego Parku, ale o tym dowiecie się z koperty nr 2.

Najważniejsze tą kopertę możecie otworzyć dopiero po zaliczeniu całej części marszu na orientacje wraz z częścią na czas. Otwieracie ją tylko przy obecności instruktora Adventure Park Gdynia Kolibki obsługującego w tym dniu Mini Quady.

W pakiecie startowym znajduje się również:

 

Regulamin Rodzinnego Turnieju Przygodowego, w którym wpisujecie wszystkich członków zespołu, za osoby nieletnie podpisują się rodzice bądź opiekunowie. Regulamin sporządzacie w dwóch egzemplarzach, jeden musi zostać na recepcji AP.

 

 

Karta Zadań, w której wpisujecie wykonane zadania, a instruktorze AP wpisują czas wykonanych prób. Karta zadań jest główną podstawą do podliczenia końcowego i wyłonienia zwycięzców każdej edycji, dlatego dbajcie i pilnujcie jej , aby się nie zniszczyła i nie zaginęła. Nie zapomnijcie wpisać na karcie nazwy waszego zespołu, członków zespołu, oraz jednego numeru kontaktowego. Po zakończeniu działań, karta ta pozostaje w recepcji AP.

Bawcie się dobrze!!!

Zasady uczestnictwa

 

  1. Przyjdź do nas w jakikolwiek dzień w godzinach od 9:00 do 17:00 podczas trwania edycji WIOSENNEJ (17 maj- 15 czerwiec) .
  2. Zapisz się do turnieju w recepcji Adventure Parku i podpisz regulamin uczestnictwa.
  3. Otrzymasz zadania do wykonania i wszelkie informacje do tego potrzebne.
  4. Wyruszysz w przygodową trasę pełną punktowanych zadań.
  5. Dodatkowo otrzymasz zadanie domowe, które umożliwi zwiększenie liczby Twoich punktów.
  6. Po przejściu wszystkich etapów otrzymasz certyfikat uczestnictwa z ilością uzyskanych punktów.

 

Każdy rodzinny zespół musi składać się z co najmniej trzech spokrewnionych ze sobą osób, w tym dwoje opiekunów, możliwy jest udział osób z tzw. dalszej rodziny np. kuzynostwo. W zespole musi być przynajmniej jedna przedstawicielka „płci pięknej”.

Zadania w danej edycji rodziny wykonują po zapoznaniu się z pakietem startowym, który otrzymują w recepcji. W każdej edycji wyłoniona zostanie zwycięska rodzinna. Najaktywniejsza we wszystkich edycjach rodzina uzyska tytuł Gdyńska Przygodowa Rodzina Roku.

W pierwszej kolejności zespoły wezmą udział w marszu na orientację, na trasie którego będą musieli wykonać zaplanowane zadania sprawnościowe oraz intelektualne. Następnie wykonają próby wcześniej poznanych zadań na czas oraz podejmą próbę wykonania zadań stacjonarnych, z szerokiej oferty Adventure Park Gdynia Kolibki, m.in. strzelanie z łuku i wiatrówki , jazda quadem, średni park linowy, ścianka wspinaczkowa, zjazdy na tyrolkach, domki na drzewach oraz tor komandosa.

 

 

Koszt udziału zespołu w Rodzinnym Turnieju Przygodowym w jednej edycji =  99zł.

 

Opłata startowa jest stała dla zespołów do 4 osób, każda dodatkowa osoba = 20 zł.

 

Wszelkie informacje odnoście Gdyńskiego Rodzinnego Turnieju Przygodowego można uzyskać na stronie www.gdyniarodzinna.pl oraz w Adventure Park Gdynia Kolibki.