Wrak Race 15 – Relacja

Za nami jubileuszowa piętnasta edycja Wrak Race. Impreza odbywa się regularnie trzy razy do roku już  od ponad 6 lat. W tym czasie na naszym terenowym torze żywota dokonało ponad 650 średnio sprawnych samochodów, które zrobiły miejsce na drogach nowszym i sprawniejszym egzemplarzom.

 

Pierwszego dnia teren Adventure Parku zamienił się w wielki garaż, do którego od rana zjeżdżały na lawetach kolejne wraki. Całą sobotę zawodnicy razem z rodzinami i przyjaciółmi dokonywali niezbędnych napraw oraz stylizacji pojazdów.

 

Tego dnia odbył się także prolog, czyli pierwszy bieg, którego wynik decyduje o miejscu na linii startowej podczas właściwego niedzielnego starcia. Już podczas prologu załoga kobieca dostarczyła nam dosłownie gorących wrażeń, bo auto stanęło w płomieniach i niezbędna była interwencja strażaków. Uczestniczka i auto wyszli z tego cało, zajmując na podium drugie miejsce!

 

Niedzielna rywalizacja była zacięta, choć widać było także opanowanie kierowców o czym świadczą jedynie dwa dachowania. Dziękujemy uczestnikom za podjęcie wyzwania i udział w imprezie, widzom za aktywne kibicowanie oraz obsłudze, partnerom, sponsorom i przyjaciołom, którzy wsparli nas organizacyjnie!

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej edycji.

Wyniki 15 edycji WRAK RACE
Zobacz relację foto